Kniha návštěv

Datum 28.03.2013

Vložil Karel Krupka KMK Group s.r.o.

Titulek Hledáme člověka žijícího v Číně pro pracovní spoluprácí.

Dobrý den, jsem velice rád že jsem narazil na vaše stránky a pevně doufám, že najdu schopného člověka, který nám bude moci pomoc a zároveň my budeme moci pomoct jemu (finančně).

Jsme společnost, která na začátku minulého roku (Leden 2012) začala dovážet z Číny elektronické cigarety ale v současné době se již zabýváme dovozem USB Flash disků, Žiletek na holení, Pilníčků na nehty, Ubrusů, látek z mikrovlákna, Malotraktorů, Kártáčků na holení a td...Dodáváme do Ruska, Ukrajiny, Německa,Litvy,Slovenska a Běloruska.
Jelikož máme mnoho zajímavých kontaktů po celé Evropě, jedná se většinou o velké objednávky kvůli kterým do Číny pravidelně létáme a kontrolujeme si naše nové i stávající továrny ale stále častěji jsme se začali setkávat s potřebou první malé zkušební objednávky, kvůli které se nám do Číny nevyplatí ani letět a přibývá také podvodníků na Čínské straně... O obchodních dovednostech Číňanů se nemusím jistě také zmiňovat...Zkrátka hledáme Čecha nebo Slováka ( Je to jedno stejně jsme všichni jedna rodina :) který by nám s tímto mohl pomoci. Představujeme si to ze začátku asi následovně: Potřebujeme člověka, který je ochoten v okolí jeho bydliště, shánět nám továrny ale spíše jen kontrolovat vzorky, popřípadě větší objednávky které děláme ( z 90% si továrny sháníme sami a veškeré jednání taky zařizujeme po skypu) aby nedocházelo k tomu, že se s Činskou stranou špatně dohodneme, nebo že továrna neexistuje a nepřipraví nás o peníze, že zboží je opravdu naloženo nebo odesláno tak jak má být. Provize je velice slušná, protože běžně dovážíme i celé konteinery. Nechci zde předčasně házet čísly ale určitě by se nejednalo o pár tisícikorun...:)
Kdokoliv, kdo by měl zájem, může se mi ozvat bud na mail: kkrupka@kmkgroup.cz nebo skype: kmk.group

S pozdravem z Čech Karel Krupka

Zpět na diskuzi